İleri Teknoloji Merkezi’ nde Mut Zeytinyağı İle İlgili Toplantı Yapıldı:

Sıradaki içerik:

İleri Teknoloji Merkezi’ nde Mut Zeytinyağı İle İlgili Toplantı Yapıldı:

e
sv

Azerbaycan Halkı Mut Zeytinyağı’ nı Çok Sevdi

962 okunma — 06 Temmuz 2021 17:43

Mut ilçesinde zeytin ve zeytinyağı üreten İzorya Zeytinyağı, Azerbaycan’ a zeytin ve zeytinyağı ihracatında vites yükseltti. Firma yetkilisi Mustafa Şentürk; “birkaç yıldır Azerbaycan’ a Mut Zeytinyağı ve Mut Zeytini ürünlerimizi gönderiyoruz, Azerbaycan halkı ürünlerimizi çok sevdi, ihracatımız artarak devam ediyor.” şeklinde konuştu.

Azerbaycan’ a gönderilecek olan Mut Zeytinyağı ve Mut Zeytinleri araca yüklendikten sonra bir tören düzenlendi. Düzenlenen törene; Mut Kaymakamı Fatih Erdoğan, Mut Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Salgur, Mut Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Gürsel Aydın, Mut İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ekrem Bayır, Mut Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Devam ve firma
yetkilileri katıldı. Mut Kaymakamı Fatih Erdoğan konuşmasında; ülke ekonomisinde ihracatın önemine dikkat çekti.

Mut Kaymakamı Fatih Erdoğan, firma sahiplerinin kendi markalarını dünya markası haline getirmek için çaba göstermesinin doğal olduğunu, ayrıca yapılan ve yapılacak olan PR çalışmalarında Mut ismi ve Mut Zeytinyağı kavramının öne çıkarılmasının çok kıymetli olduğunu dile getirdi.

Ayrıca Kaymakam Erdoğan, “Mut ilçesi için katılacak her değer, kentimizin kalkınmasına, istihdama, aş ve iş konusunda çok daha aşama kaydetmemize neden olacaktır” şeklinde konuştu.

Azerbaycan Halkı Mut Zeytinyağı' nı Çok Sevdi
Azerbaycan Halkı Mut Zeytinyağı’ nı Çok Sevdi

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.